Femsoft

 

Femsoft PRO, KOBİ’lerin tüm faaliyetlerini tek noktadan, hızlı, güvenli ve düşük maliyetlerle yönetmesini sağlar.  Femsoft PRO ile stok, sipariş, satış, satın alma, finans yönetimi ve e-Dönüşüm uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz.

Siz de iş süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak istiyorsanız Femsoft PRO tam size göre.

 

Özellikler

Yüksek Performans

Femsoft PRO, yüksek performansı sayesinde sizi hiç bekletmez. Gerek veri girişinde gerekse de raporlamalarda düşük konfigürasyonlu donanımlarda bile çok hızlı çalışır.

Güncel Mevzuata Uygunluk

Yasal mevzuat değişiklikleri ve sektörel gelişmelere bağlı olarak sisteminiz sürekli güncelleştiriliyor ve bu sayede tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor.

E-devlet Entegrasyonu

Femsoft PRO; e-Fatura, e-Arşiv, e-irsaliye, e-müstahsil, e-defter gibi e-Dönüşüm uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır. Bu sayede Femsoft Pro üzerinde yapılan e-dönüşüm işlemleri hatasız ve hızlı bir şekilde e-Devlet uygulamalarına aktarılır.

Özelleştirilebilir Ara yüzler

Femsoft PRO, özelleştirilebilen geliştirilmiş arayüzleri ve kişiye özel menü yapısı ile istenilen tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Her kullanıcı program üzerindeki ekran, filtreleme, kısayol ve menüleri kendine göre özelleştirerek kullanabilir.

Tasarlanabilir Raporlar

Femsoft PRO ile envanter, karlılık ve nakit akışı tabloları gibi standart mali raporlara ek olarak işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm analiz ve raporlar tasarlanarak kullanılabilir. Verilerinizi tablo, pivot tablo ve grafik formatlarında görüntüleyebilir, satışlarınızı ürün grubu, model, sezon, bayi, personel ve benzeri birçok boyutta değerlendirebilir, karşılaştırabilir ve filtrelemeler yapabilirsiniz. Ayrıca tüm veri analizi ve raporları excel , word, pdf gibi farklı formatlarda dışarı aktarabilirsiniz.

Gelişmiş Kullanıcı Yönetimi

Femsoft PRO, gelişmiş erişim kontrolü ve kullanıcı yönetimi özelliklerine sahiptir. Kullanıcılar ve kullanıcı grupları çok seviyeli olarak yetkilendirilerek verilere erişim kontrolü sağlanırken kullanıcı bazında detaylı kayıt geçmişi de izlenebilmektedir.

Mobil Uygulamalarla Her Yerden Erişim

Mobil cihazlar ve bulut desteği ile ihtiyaç duyulduğunda sisteme her yerden erişim sağlanabilir. Femsoft PRO mobil uygulamaları ile işletmenizin durumunu uzaktan izleyebilir ve saha satış uygulamaları ile satış, sipariş, tahsilat gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

E-Ticaret Çözümleri

Femsoft PRO e-ticaret ve pazaryeri entegrasyonu ile ürün ve stoklarınızı otomatik olarak e-ticaret sitenize aktarabilir, sipariş aktarımı ve takibini, sevkiyat ve faturalandırma işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede iş yükünüzü azaltır, zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız.Modüller

  • Stok yönetimi
  • Satış
  • Satın alma
  • Finans
  • Hizmet
  • Masraf
  • Demirbaş
  • Temel Üretim
  • E-Dönüşüm
  • Genel Muhasebe
femsoft-pro